Împreună cu soţul ei, Roxana Ciuhulescu a ales ca destinaţie de vacanţă superba insula a Sardiniei, pentru câteva zile de relaxare şi “încarcare a bateriilor”.
“Am evadat într-o vacanţă de 8 zile care a fost de fapt o vacanţă de miere. Numai noi 2, marea şi soarele”, povesteşte vedeta Pro TV, care în primele zile a profitat din plin de timp pentru a “recupera orele de nesomn”.
Deşi a fost şi anul trecut în Sardinia, Roxana Ciuhulescu a explorat insula cu o maşină cabrio şi s-a bucurat de frumuseţile zonei, scrie Libertatea.
“Ne-am plimbat pe insula, in locuri in care marea avea culori de la verde deschis pana la albastru inchis, am facut plimbari cu barca, pentru ca sunt doar 15 km intre nordul Sardiniei si sudul Corsicai”, mai spune prezentatoarea emisiunii Pro Motor, care a ramas uimita de cat de multe barci si iahturi erau in port, lasate acolo din lipsa banilor pentru combustibil.