Vedete

Andreea Bălan și-a făcut o operație estetică la nas

Andreea Bălan are nasul mai mic. Cântăreața a venit în emisiunea „Drept la țintă” de pe Kanal D, unde a mărturisit că a superit o intervenție chirurgicală la nas.



Nu din cauza vreunei probleme de sănătate, ci a unui complex. Andreea simțea că are nasul prea mare și a decis să-l micșoreze. Asta ca să nu se mai ia presa de ia.



Și cum un nas nou trebuia să fie completat și ne un look nou, Andreea și-a pus și lentile de contact colorate. Poate așa are mai mult succes la public, crede ea.

Related posts

Nicoleta Luciu va avea o fetiță și doi baieți (video)

admin

Aici trăieşte Narcis Iustin Ianău, băiatul cu „vocea de aur” (poze)

admin

Amy Winehouse, filmată sub influenţa drogurilor (video)

admin

Leave a Comment