Vedete

Andra e în culmea fericirii! Și-a alăptat copilul pentru prima oară

Andra este o mmică fericită. Nu a avut probleme la naștere și nici dureri. Cântăreaţa a oferit primele reacţii după naşterea micuţului David, prin legătură telefonică în emisiunea soţului ei.



„Fac foarte bine. Mă uit la televizor şi-mi place ce văd. Acum a terminat de mâncat. I-am dat sân sau s-a făcut că mănâncă. Am avut emoţii mari.



Nicio durere n-am avut, nu am nicio problemă. David e foarte cuminte. A întrebat de tati şi l-a auzit pe tati la televizor. Am avut o aşa mare emotie.



Mi-ar fi plăcut să-ţi văd şi faţa când l-ai văzut”, a precizat Andra.



Vedeta a a născut prin cezariană azi dimineață la spitalul „Regina Maria” din Capitală.

Related posts

Cristina Şişcanu a început să ia proporții (foto)

admin

Bebelușul Danielei Gyorfi a început să dea din piciorușe

admin

Fiica Cameliei Şucu a lucrat ca ospătar la un restaurant

admin

Leave a Comment