Vedete

Andreea Bălan l-a părăsit pe Keo din cauza viitorilor ei socrii

Andreea s-a văzut nevoită să-şi părăsească iubitul, mutându-se într-un alt apartament, după ce părinţii acestuia au revenit în ţară din Elveţia, unde locuiesc de ani buni.







Bucuros ca ii va avea aproape in perioada sarbatorilor de iarna, Keo le-a pus la dispozitie parintilor sai spatiosul apartament in care locuieste de ani buni cu Andreea Balan, fara sa se asigure ca ospitalitatea lui i-ar crea mici neplaceri partenerei sale, scrie Cancan. Lucru care s-a si intamplat.







In ciuda faptului ca Andreea si parintii lui Keo se inteleg de minune, dupa cum a afirmat chiar artista in repetate randuri, se pare ca aceasta nu e deloc pregatita sa locuiasca sub acelasi acoperis cu viitorii ei socrii.







Surse din anturajul vedetei au declarat, pentru Cancan, ca blonda a invocat faptul ca are nevoie de intimitate, determinandu-l astfel pe iubitul sau sa gaseasca o solutie temporara.







 

Related posts

Mihai Neşu a reușit să se ridice în picioare!

admin

A apărut sora “secretă” a Andreei Marin

admin

Brad Pitt şi Angelina Jolie şi-au amânat nunta

admin

Leave a Comment