Vedete

Monica Columbeanu îl părăseşte pe Irinel

Adio căsnicie! Cariera e înainte de toate. Aşa pare să gândească Monica Columbeanu care îl va părăsi pe Irinel pentru cariera ca model peste Ocean.







Şatena a dat lovitura peste Ocean,semnând un contract cu prestigioasa agenţie Elite Model, informeaza Click!.







Recent, vedeta a bifat cea mai mare realizare profesională, fiind cooptată în cadrul agenţiei internaţionale Elite Model, acolo unde activează cele mai cunoscute fotomodele de pe planetă: Alessandra Ambrosio, Ana Beatriz Barros, Moran Atias.







Modelul a semnat contractul şi este hotărâtă să îşi facă o carieră de succes peste Ocean, chiar dacă asta o va costa mariajul.







Şi, chiar dacă pe Irinel îl va lăsa deoparte, Moni nu este dispusă să renunţe la fetiţa şi mama ei. Aşa că, în loc să plece cu Irinel, precum o familie, Moni a ales să-şi ia mama cu ea.

 

Related posts

Liviu Vârciu şi Adelina Pestriţu vor avea un copil

admin

Mădălin Ionescu şi Cristina Şişcanu se iubesc în fiecare noapte

admin

Oana Zăvoranu a ajuns pe patul de spital, după ce a slăbit 10 kilograme

admin

Leave a Comment