Vedete

Monica Columbeanu a rupt orice legătură cu Irinel

Monica Columbeanu nu mai vorbește cu Irinel. După escapade milionarului din Jacuzzi cu cele două blonde, Monica a plecat în America și a rupt orice legătură cu Irinel.



Modelul a acceptat să dea o declaraţie, în exclusivitate, în direct din SUA, pentru emisiunea “Drept la ţintă”, vis a vis de un eventual divort.



Întrebată de reprezentanţi ai presei, prezenţi în emisiune, dacă a vorbit cu soţul ei de când a plecat în Statele Unite ale Americii, ea a răspuns că nu a avut timp, scrieClick!.



“Am vorbit cu mult timp în urmă. De când am venit aici, programul îl am foarte, foarte ocupat iar el când suna vorbeşte în special cu Irina şi cu mama. Nu am timp sa vorbesc, în special cu persoane care ma dezamăgesc”, a conchis Monica.



Monica a subliniat ca nu va mai locui cu Irinel, întrucat acesta nu se va muta în America, ci ca “eventual” va veni doar în vizită.

Related posts

Gabriel Fătu a fost prins cu amanta şi părăsit de soţie

admin

Adela şi DJ Project concertează în Capitală de Dragobete

admin

Marina Dina apare neepilată la televizor (video)

admin

Leave a Comment