Vedete

Mircea Badea a rămas în pielea goală, în faţa Guvernului (video)

Prezentatorul emisiunii „În gura presei” sochează! Mircea badea s-a dezbrăcat în pielea goală în Piaţa Victoriei, după ce a pierdut un pariu.







La 2.00 dimineaţa Mircea, însoţit de un cameraman, a defilat în pielea goală şi cu pene pe fund în faţa Guvernului. Şi pentru a fi şi mai credibil, realizatorul emisiunii „În gura presei” a prezentat şi dovada. El a difuzat filmuleţul în propria emisiune.







La minus şapte grade Celsius, Mircea Badea a ţipat din toţi plămânii către Emil Boc şi Radu Berceanu. „Autostrada Turda-Gilău a fost inaugurată, dar anul viitor vrem o autostradă mai mare.” La sfârşitul clipului Mircea a adăugat: “Ruşine, ruşine, Dinu Patriciu!”

 

Related posts

Teo Trandafir, acuzată că n-a fost în stare să facă copii

admin

Andreea Mantea, rigidă în rochii țipător de mulate (foto)

admin

Simona Pătruleasa va avea o fetiță

admin

Leave a Comment