Vedetele noastre

Anamaria Ferentz: “Mai trec pe roşu la semafor!”

Cântăreaţa Anamaria Ferentz a făcut câteva dezvăluiri legate de statutul său de şoferiţă pe drumurile patriei.







Astfel, presupusa iubită a omului de afaceri Ion Țiriac a spus că e destul de nervoasă la volan, că mai trece şi pe roşu la semafor, câteodată, chiar fiindu-i suspendat carnetul din acest motiv.







“Prietenii îmi zic «micul Schumacher» şi asta spune tot”, râde Anamaria. În plus, cântăreaţa a dezvăluit că nu merge niciodată cu geamul deschis la maşină pentru că, din cauza curentului, ar ajunge la spital a doua zi, scrie Libertatea.







Şi fiindcă pierde foarte mult timp cu deplasarea, preferă să aibă un vehicul cât mai confortabil în interior, nefiind neapărat adepta maşinilor mici.

 

Related posts

Loredana Groza: “Bărbaţii preferă sexul prin telefon”

admin

Raluca Sandu:Nu sunt gravida!

admin

Daniela Crudu s-a tatuat în direct

admin

Leave a Comment