Vedete

Mădălin Ionescu a demisionat de la Antena1 pentru Kanal D

A pierdut frâiele emisiunii „Acces Direct” şi a ales să-şi dea demisia. Mădălin Ionescu a plecat de la Antena 1, urmând să înceapă o colaborare cu Kanal D.







Cu toate că putea alege o televiziune preum Antena2, Antena3 sau Euforia Tv, Mădălin Ionescu s-a ambiţionat şi a părăsit trustul Intact de bună voie, scrie “ring.ro”







După întâlniri succesive cu toţi reprezentanţii posturilor concurente care i-au oferit câte un proiect, Mădălin Ionescu a decis: va reintra în circuitul media la Kanal D, parte a trustului de presă Dogan Media, din Turcia.







 

Related posts

Iulian Canaf, de la “Vocea Romaniei”, la un pas de puscarie

admin

Daniela Crudu s-a întors în brațele fostului iubit, Mucifer

admin

Dan Capatos câştigă mai puţini bani decât Bianca

admin

Leave a Comment