Vedetele noastre

Monica Columbeanu s-a iubit cu fratele unui criminal!

Înainte de-a fi cu Irinel, Monica Columbeanu a fost iubita fratelui boxerului Alexandru Gavril, care si-a ucis fetita de trei ani saptamana trecuta! George, fratele mai mic al ucigasului, este si el boxer, avand in palmares un titlu olimpic la categoria supergrea.



George a devenit cunoscut in lumea mondena dupa ce a dezvaluit ca a fost primul iubit al Monicai, pe vremea cand aceasta avea 15 ani. Boxerul se antrena la o baza sportiva din Izvorani, aproape de casa familiei Columbeanu, si nu rata nicio ocazie sa-si dea cu parerea despre viata si cariera Monicai.



Barbatul in varsta de 23 de ani a povestit apropiatilor ca, atunci cand Monica era iubita lui, ar fi facut orice sa o apere de tiganii din oras, scrie showbiz.ro. George Gavril e in stare de soc dupa ce fratele lui si-a ucis fetita de trei ani, pretextand apoi ca micuta era posedata de diavol.



Alexandru Gavril a incercat apoi sa se sinucida, urcandu-se la volan fara a sti sa conduca. A intrat cu masina intr-un autocar, s-a rostologit de mai multe ori, dar a scapat cu viata. Zilele de dinaintea crimei au fost marcate de mesaje ciudate din partea barbatului, adresate parintilor sai: “Vine ziua de apoi! Fugiti! Moleculele binelui se vor amesteca cu cele ale raului!”. Vecinii sunt de părere că bărbatul este bolnav psihic.

 

Related posts

Ilinca Vandici, amfitrioană la „Most Beautiful România”

admin

Cântăreaţa Ella, bătută pentru un loc de parcare

admin

Anna Lesko se îmbracă de la scond hand

admin

Leave a Comment