Vedete

Marius Mihalache a ajuns pe patul de spital

Marius Mihalache a ajuns pe patul de spital dupa ce a intampinat unele probleme cu tensiunea arteriala.



Acuzand o stare de ameteala, nesiguranta si rau general, artistul a chemat Salvarea si a mers la spital.



Dupa ce i s-au facut o serie de analize amanuntite, medicii au descoperit ca este hipotensiv si l-au internat. Acum se simte bine și urmează să fie externat după două zile.



Tambalistul a ajuns la spital din cauza oboselii, el încercând în ultimele săptămâni să-și pună pe picioare propria afacere: un restaurant în Centrul Capitalei.

Related posts

Mihaela Rădulesu i-a cumpărat casă lui Ayan

admin

Andreea Bănică a lansat un single fresh (audio)

admin

Loredana Groza, în rochie neagra eleganta și-n șosete (foto)

admin

Leave a Comment