Vedete

Cătălin Botezatu și Bianca Drăgușanu o fac și în mașină

După emisiunea lui Capatos, Cătălin Botezatu nu s-a gândit de două ori şi a plecat acasă alături de Bianca şi Cruduţa.



Aseară, Botezatu a fost invitat la “Un show păcătos” şi, după emisiune, creatorul de modă nu a plecat cu mâna goală, luându-le cu el în maşină pe Bianca Drăguşanu şi Daniela Crudu.



Cei trei au plecat împreună de la emisiune poate să sărbătorească de dragul vremurilor de demult, scrie Cancan.



Întrebat dacă face Uţa Uţa cu Daniela Crudu şi cu Bianca Botezatu a replicat sec: “O facem aici în maşină”. Nu ar fi de mirare, mai ales că Bote este surprins mereu cu Bianca și cu câte o prietenă de-a ei.

Related posts

Oana Turcu îşi vinde cremele la un stand din Romexpo (poze)

admin

Alina Puşcaş, din “Narcisa sălbatică”, cu degetul în gură pe stradă

admin

Ramona Gabor s-a despărțit iar de Gabi Bădălău

admin

Leave a Comment