Vedetele noastre

Andreea Bănică s-a operat de urgenţă la degetul infectat

Andreea Bănică continue să aibă probleme cu degetul de la picior! Chiar înainte de Festivalul de la Callatis, Andreea Bănică s-a ales cu o infecţie la picior în urma unei vizite la pedichiuristă.







Deşi a luat antibiotice mult timp, acestea nu au avut nici un efect, drept pentru care blonda a trebuit, miercuri, să se opereze la deget, scrie Click!







Cu piciorul bandajat, solista nu a mai putut ajunge, joi seară, la lansarea noii grile Kanal D din Herăstră, pierzând astfel momentul de a face cunoştinţă cu noii ei colegi. 

Related posts

Adriana Bahmuţeanu: „N-am cum să trec peste durerea pierderii copilului”

admin

Şerban Huidu: “Oana Zăvoranu ne ameninţă!”

admin

Stelian Ogică a câştigat din nou la Loto!

admin

Leave a Comment