Vedetele noastre

Andrei Gheorghe, în conflict cu Radio Guerrilla

Andrei Gheorghe, la Kanal D, a intrat în conflict cu Radio Guerrilla, unde realiza emisiunea „Cu Gheorghe şi Mihaiu”, după ce i s-a întrerupt contractul încheiat pe perioada aprilie 2009 – aprilie 2010.



„Astăzi, după ce anterior am vorbit pentru a mă asigura că această colaborare a mea cu Paprika Entertainment (casa de producţie care va produce emisiunea „Rătăciţi în Panama”) e OK din punct de vedere al contractului comercial, am fost anunţat că nu mi se plătesc facturile pentru că eu nu am un contract cu Guerrilla (…) Este interesant că acest contract nu există. În virtutea bunelor intenţii, probabil, m-au ajutat ei cu nişte bani până acum”, a declarat Andrei Gheorghe.



Vedeta va pleca în Panama pe 14 august, unde va prezenta reality-game-show-ul „Rătăciţi în Panama”.

 

Related posts

Bianca Drăguşanu, provocată la un dans lasciv (video)

admin

Oana Bercaru s-a îndrăgostit de un iranian

admin

Laurette, pipăită pe fund la filmări de o colegă!

admin

Leave a Comment