Vedete

Bianca Drăguşanu susţine că a fost „vândută” de cea mai bună prietenă (video)

Viaţa Biancăi Drăguşanu începe să semene tot mai mult cu o telenovelă. Iubiri pătimaşe, trădări, minciuni şi înşelăciune. În cel mai recent episod lacrimogen din viaţa Biancăi vorbim bineînţeles, tot despre o trădare în amor.







Potrivit Cancan, Bianca susţine că Lavinia, tanara cu care a impartit aproape totul timp de mai bine de jumatate de an, a inregistrat convorbirea pe care blonda a avut-o cu fostul iubit, Nicu Braicu.







O înregistrare în care bărbatul îi oferă Biancăi bani pentru o noapte de amor cu ea.







Potrivit asistentei lui Capatos, Lavinia, cea care a fost martora la intregul episod si care, potrivit declaratiilor Biancai, “se prefacea ca butoneaza telefonul”, timp in care, probabil, inregistra conversatia purtata pe speaker.







Şi iaca aşa a ajuns toată conversaţia pe mâna presei şi subiect de bârfă printre ziarele de scandal. Dar, lasă, nu că ar refuza Bianca mediatizarea, mai ales dacă vine prin scandal. 

 

Related posts

Monica Columbeanu își ia mâine fetița! Irinel nu se va mai opune (video)

admin

Anca Pandrea, devastată! Nu acceptă moartea lui Iurie Darie

admin

Mihaela Rădulescu revine la Antenă cu o nouă emisiune

admin

Leave a Comment