Vedetele lor

Elizabeth Taylor şi-a luat adio de la Michael Jackson (video)

Chiar daca acuza grave probleme de sanatate, Elizabeth Taylor nu a lipsit de la înmormântarea lui „celui mai bun prieten al sau”, Michael Jackson.



Actrita a refuzat sa apara la ceremonia publica de la Stapless Center, de la inceputul lunii iunie, motivand la vremea respectiva ca este prea indurerata si ca nu poate sa tina un discurs coerent.

 

Insa, in urma cu doua zile, doamna Taylor s-a numarat printre primii oaspeti care au sosit la cimitirul Forest Lawn din Los Angeles, scrie agentiadepresamondena. Ea a tinut sa aiba cateva minute de intimitate langa sicriul Megastarului pentru a-si lua ramas bun.

 

Related posts

Pamela Anderson neagă zvonurile: “Nu sunt falită”

admin

Janet Jackson îşi va omagia fratele încă o dată

admin

Michael Jackson va urca pe scenă pentru ultima oară (video)

admin

Leave a Comment