Vedete

Cristina Spătar a fost internată de urgenţă în spital

Cristina Spătar a ajuns pe patul de spital. Solista a fost internată de urgenţă, după ce i s-a făcut rău, în timp ce se afla într-un cabint de cosmetică, din câte se pare din cauza unei crize a glandei tiroide.



Cântăreaţa avea dureri groaznice de cap şi nu mai putea în picioare, aşa că s-a dus de urgenţă la medic. Ajunsă la spital, ea a fost internată pentru a i se face perfuzii.



Cristina nu a vrut să rămână în spital pentru a continua tratamentul, preferând să îl facă acasă, unde o aşteptau fiul şi soţul ei, a aflat Cancan.



Acum cântăreața se simte mai bine, dar la sfatul medicului va evita efortul, motiv pentru care va amâna filmarea videoclipului pentru piesa “Embrace”.

Related posts

Elena Gheorghe arată impecabil și fără machiaj

admin

Monica Columbeanu către milionarul englez: „Am nevoie de tine, iubitule!”

admin

Dana Rogoz, look îmbătrânit în geaca de piele vintage

admin

Leave a Comment