Vedete

Prima imagine a Biancăi Drăgușanu în rochie de mireasă (foto)

O rochie de mireasă mulată, un decolteu generos și sclipiciuri… un stil Bianca Drăgușanu. Tânăra a postat pe contul ei de Facebook prima fotografie cu ea în rochie de mireasă.



Aceasta este rochia de mireasă a Biancăi Drăguşanu care a costat peste 5000 de euro şi a fost realizată special pentru roşcată, scrie Libertatea.ro

“Rochia principală este creată de atelierele Erza, cu dantelă franţuzească personalizată, creată special pentru mine. Ea a fost cusută manual timp de câteva săptămâni, iar preţul depăşeşte 5.000 de euro.



Este rochia pe care am visat-o mereu, mă caracterizează şi mă defineşte. Am slăbit în această săptămână două kilograme, din cauza stresului. Victor nu a văzut rochia de mireasă până acum”, a spuse Bianca Drăguşanu.

Related posts

Oana Lis, filmată în sânii goi în cadă (foto)

admin

Ea e fetița modelului Rosse Marie Florescu (poze)

admin

Actrița Reese Witherspoon a născut un băieţel!

admin

Leave a Comment