Vedetele lor

Fetele Madonnei au vizitat Bucureştiul cu o maşină blindată (poze)

Cele două fetiţe ale divei pop au profitat de faptul ca mama lor a mai ramas o zi in Romania si au plecat sa viziteze Bucurestiul.

 

Mercy si Lourdes au fost escortate de bodyguarzii divei pana la automobilul blindat, care a demarat in tromba din fata hotelului si s-a plimbat prin centrul Capitalei pret de cateva ore. In timp ce fiicele reginei pop admirau cladirile cenusii prin fereastra masinii blin-date, membrii staffului au plecat spre Bulgaria, unde are loc urmatorul concert.



Noaptea precedenta, ei au petrecut in mai multe cluburi din Bucuresti, scrie Cancan. In timp ce acestia incarcau bagajele in autocar, doua fetite de etnie rroma s-au apropiat de ei si au inceput sa cerseasca. Cu toate ca au parut deranjati de acest gest, americanii le-au dat dulciuri si bani.

 

Related posts

Blanket, fiul cel mic al lui Michael Jackson, crede “Tati e plecat in vacanta”!

admin

Arnold Schwarzenegger, în pericol de moarte

admin

Audierea pentru custodia copiilor lui Michael Jackson, amanata pana pe 20 iulie!

admin

Leave a Comment