Vedetele noastre

Ramona Gabor regretă că şi-a pus silicoane

A trecut prin trei intervenţii chirurgicale şi a suportat dureri îngrozitoare. Totul, în zadar! La doar câteva luni de la operaţie, Ramona Gabor a fost supusă unei alte intervenţii, de data aceasta de eliminare a silicoanelor din gambe. 



„Mi-am scos silicoanele pentru că nu era estetic. Nu o să-mi mai pun niciodată”, a spus ea pentru ziarulring. Dezamăgită de rezultate, care nu au fost pe măsura aşteptărilor ei, Ramona spune că îşi doreşte ca în viitorul apropiat să revină la sânii naturali.

 

Related posts

Elena Cârstea fericită: „Mă întorc în ţară luna viitoare!”

admin

Sylvia si Andrei vor cânta în duet piesele lui R.Kelly

admin

Simona Gherghe, umilită de compania Tarom

admin

Leave a Comment