Vedetele noastre

Gina Pistol, în pielea Madonnei pentru o zi

Gina Pistol atrage ca un magnet privirile barbatilor din jurul sau. Asa s-a intamplat si miercuri seara, la Club Elements, la After Party-ul Madonna, dedicat Reginei Pop, eveniment in cadrul caruia Gina s-a aflat in centrul atentiei asemenea divei supreme.



Ridicata pe brate de doi dansatori, Ginuta “a plutit” spre scena unde trona un jilt imens, si unde cateva secunde mai tarziu a interpretat, fara cusur, jocul Madonnei din videoclipul “Material Girl”. “Este destul de dificil sa incerci sa o imiti pe Madonna, in fata unor oameni care vin de la concertul ei. Ar fi trebuit sa port o rochita roz, ca cea a ei din videoclip, insa nu am reusit sa o obtin in timp util”, a declarat Gina Pistol pentru Cancan.



Printre frumoasele Romaniei care au indraznit, la sugestia Danei Savuica, sa fie Madonne pentru o zi s-au mai numarat: Rosana Oprea, VJ Ella, VJ Wanda. Finalul show-ului Danei Savuica, presarat cu scene lascive si gesturi provocatoare, a fost de-a dreptul incendiar. Vedeta a dansat cu Wilmark, un dans “murdar”.

 

Related posts

Lucian Mitrea, fără Andreea Bănică la petrecerea lui Smiley

admin

Emilia Popescu s-ar putea să divorţeze pentru Florin Piersic

admin

Alex Valea a lucrat la fast food! (video)

admin

Leave a Comment