Vedete

Prima declaraţie a Antoniei după despărţirea de soț

Cântăreaţa a explicat că singura lor preocupare este Maya, fetiţa pe care o au împreună.



Antonia şi Vincenzo nu mai formează un cuplu de trei săptămâni. Artista a decis că are nevoie de o pauză şi s-a despărţit de soţul ei.



Ea a declarat pentru cancan.ro că în acest moment sigura preocupare este fetiţa pe care o au împreună, în vârstă de doi ani.



“Maya este principala noastra preocupare si vom alege intotdeauna ce este mai bine pentru noi si pentru familia noastra”, a spus Antonia.



Vincenzo a confirmat, ieri, pentru cancan.ro că este adevărat că nu mai formează un cuplu.

Related posts

Iat-o pe Andreea Antonescu nemachiată! (poze)

admin

Simona Sensual are un nou look: s-a făcut şatenă! (poze)

admin

Are curaj: Andreea Tonciu a pozat Nemachiata

admin

Leave a Comment