Focoasa Katie Price a mărturisit că la doar câteva săptămâni după despărţirea de Peter Andre a făcut sex cu Andre Pinto, un brazilian în vârstă de 25 de ani. Se pare că l-a cunoscut în vacanţa sa din Ibiza.
“Am făcut sex de trei ori cu el. Eram singură”, a declarat Jordan, scrie Libertatea. Cei doi au făcut sex chiar şi în casa pe care starleta o deţine împreună cu fostul soţ Peter, în timp ce acesta era plecat cu copiii lor în vacanţă.
“Katie s-a culcat cu Andre de mai multe ori şi a considerat că se distrează. Căsnicia sa se terminase şi ea era singură. Ceea ce au făcut ei a fost un lucru normal pentru doi adulţi responsabili. S-au cunoscut, s-au înţeles şi s-au bucurat de câteva momente de intimitate” , a declarat o prietenă a lui vedetei.
previous post