Doamna şi domnişoara Păsărin au ieşit, pentru prima dată în lume, marţi, la show-ul de modă semnat Reigna Couture, ele petrecându-şi toată seara printre rochiţe şi fustiţe pe care le-au admirat îndelung.
Fâşneaţă şi comunicativă, cu ten măsliniu şi dantură perfectă, Cosmina a moştenit toate aceste trăsături de la mama ei, o doamnă abia trecută de cincizeci de ani, extrem de cochetă. Pasionată la extrem de cumpărături, Cosmina a dat repede iama în haine şi nu a plecat acasă până nu şi-a achiziţionat o rochie gri.
„Eu ştiu cel mai bine câte haine îşi cumpără, căci mi-a făcut casa depozit. E prima dată când vin cu ea la un astfel de eveniment şi chiar simţeam nevoia să mai ies şi eu din casă. Am avut un program încărcat, lucrez în domeniul medical şi acum mă mai relaxez”, a declarat mama vedetei, pentru Click!
previous post
next post