Vedetele noastre

Loredana Groza o imită pe Bigitte Bardot (poze)

Loredana s-a “imbarcat” spre Paris unde a filmat un nou videoclip. Single-ul se intituleaza “Like A Rockstar” si reprezinta cea de-a doua piesa promovata de pe albumul inregistrat in America.







Videoclipul este filmat in stilul filmelor Nouvelle Vague, inspirate de frumusetea anilor ’60, pentru care regizorul a folosit mai multe camere de filmat: unele din acea perioada pentru a reda intocmai atmosfera, altele din noua generatie pentru o cat mai buna calitate a imaginii.







“Am filmat in studio, intr-un apartament si pe un pod in Montmartre, in Place de la Concorde, in spatele Salii Olympia, plus o parcare subterana.”, povesteste Lori.







Si pentru ca filmele Nouvelle Vague cer un anumit gen de atitudine si look, Loredana a colaborat cu o intreaga echipa pentru a avea imaginea de blonda autentica a acelor vremuri, precum Grace Kelly sau Brigitte Bardot.







Tot din anii ’60 este si superba masina pe care diva o conduce in videoclip, insa aceasta este si cea care i-a dat cele mai mari batai de cap in timpul filmarilor, scrie agentiadepresamondena.







 

Related posts

Monica Columbeanu, în rol de prinţesă rebelă alături de Armand Assante

admin

Poze de la botezul fetiţei lui Catrinel Sandu (galerie foto)

admin

Nepoata lui Gigi Becali, nuntă de 100.000 de euro (poze)

admin

Leave a Comment