Vedete

Soția lui Emil Hossu a revenit pe scena Teatrului Nottara

La doar câteva săptămâni de la moartea actorului, Catrinel Dumitrescu a revenit pe scenă.



Femeia avut prima reprezentaţie chiar pe scena Teatrului Nottara, acolo unde marele actor s-a stins din viaţă pe 25 ianuarie.



A jucat în piesa „Nu vorbiţi cu actorii”, iar colegii de scenă ai actriţei cu ochii în lacrimi.



Catrinel mai are însă un proiect: este cap de afiş în spectacolul “Nişte fete”, în regia lui Cristi Juncu, care se joacă la Godot Caffe Teatru.



“M-am întors pe scenă. Am jucat şi voi mai juca… indiferent ce se va mai întâmpla”, a declarat actriţa, pentru Libertatea.ro.

Related posts

Daniela Crudu, amor cu Ion Boschet

admin

Bianca Drăgușanu, filmată aproape goală de prietena ei

admin

Teo Trandafir este în stare critică! VIața ei e în pericol (video)

admin

Leave a Comment