Vedete

Fără bilet în tren! Andreea Marin a călătorit cu “naşu’ ” în Italia

Andreea Marin a avut de suferit din cauza norului vulcanic. Vedeta, care era aşteptată ieri la Târgul de Invenţii de la Geneva, a fost obligată să meargă chiar şi cu “naşu’” pentru a ajunge la deschiderea salonului la care participă cu inovaţia Violet pentru bebeluşi.







“A fost o aventură să ajung din Bucureşti la Geneva. Jumătate de drum, până la Roma, am avut noroc să prind o cursă cu avionul, alta decât cea programată iniţial, dar mai departe m-am urcat, în fugă, în tren fără bilet, cu alte cuvinte, am mers cu «naşu’».







Şi am făcut asta de două ori: întâi, pe ruta Roma – Milano, apoi, cu un alt tren din Milano până la Geneva, cumpărând tichetul direct din tren”, a mărturisit Andeea Marin, scrie Libertatea.



 

Related posts

Maria Dinulescu se foloseşte de Codin Maticiuc ca să-şi facă fostul iubit gelos

admin

Andreea Pătrașcu, superbă în rochie de mireasa „sirenă” (foto)

admin

Cătălin Botezatu, război TOTAL cu Bianca (video)

admin

Leave a Comment