Vedete

Maria Dinulescu a petrecut o seară romantică în vila lui Codin Maticiuc

De când s-a cuplat cu actriţa Maria Dinulescu, tânărul afacerist a lăsat la o parte cluburile de noapte, pe unde îşi făcea veacul în căutarea unei alte victime, şi a trecut pe culturalizare intensivă.







În cursul zilei de joi, vedeta din telenovela „Vocea inimii” şi-a invitat iubitul de o săptămână la un concert la Ateneul Român. La cum a evoluat relaţia, este clar că Don Juanul de Dorobanţi a făcut sacrificii imense să nu adoarmă pe ritmurile viorilor şi contrabasului.







Vineri, însă, Codin a vrut să se recompenseze, aşa că şi-a luat iubita la piesa „Străini în noapte”, de la Palatul Copiilor, scrie Click!. Cei doi au urmărit cu interes spectacolul, ce-l are în rolul principal pe actorul Florin Piersic, după care s-au îndreptat spre vila lui Codin, pentru a petrece o seară romantică împreună.







Spre dezamăgirea Annei Lesko, relaţia celor doi pare să meargă tot mai bine. Cei doi urmând să petreacă împreună Crăciunul şi Revelionul.



 

Related posts

Bianca Drăguşanu a fost surprinsă în ipostaze tandre cu Cristea (poze)

admin

Cristina de la Impact e insărcinată, cu gemeni!

admin

Tania Budi recunoaşte: se iubește cu Adrian Cristea

admin

Leave a Comment