Vedetele noastre

Fetiţa Andreei Spătaru a făcut primul vaccin

În urmă cu aproape o lună, Andreea Spătaru a născut la Miami o fetiţă, care va purta numele de Sofia Maria.



Ca orice mamă atentă la sănătatea copilului ei, a avut grijă să-i facă vaccin micuţei sale pentru imunitate. Următorul control medical va avea loc săptămâna viitoare, însă de data aceasta în România.



„Săptămâna viitoare îi voi face celălalt vaccin, dar până când fetiţa va împlini şase luni mai am câteva să-i fac”, a declarat pentru „ring” fosta vedetă Naţional TV

 

Related posts

Circ la Tv! Marian Dârţă şi Aurelia Tudorache s-au luat la bătaie în direct

admin

Adrian Minune: „Puşcăria e ideală pentru Nati Meir!”

admin

Noră pentru mama: 3 mirese + 3 miri = 3 nunti la final de sezon

admin

Leave a Comment