Vedete

Teo Trandafir a ajuns acasă! Și-a îmbrățișat fetița după trei luni (video)

Teo Trandafir s-a însănătoșit. Vedeta a ajuns în sfârșit acasă, nerăbdătoare să-și strângă fetița în brațe.



După trei luni, în care a stat în spitalul din Austria, Teo Trandafir a simțit fericirea de a-și ține fetița în brațe.



Din păcate, ea nu o poate ridica din cauza problemelor de sănătate, însă revederea se va lăsa, aproape sigur, cu lacrimi de fericire.



Fosta prezentatoare Tv a oferit astăzi primele declarații pentru emisiunea lui Măruță, Happy Hour. Ne-a asigurat că este bune și ne-a urat „ Sărbători fericite tuturor”.

 

Related posts

Sânziana Buruiană a cucerit Italia cu sânii!

admin

A izbucnit scandalul pentru averea Mădălinei Manole

admin

Mircea Badea s-a dezbrăcat la bustul gol în plină stradă (poze)

admin

Leave a Comment