Vedete

Andreea Marin a câştigat bătălia cu Natalia Mateuţ

Andreea Marin a reușit să convingă CNA-ul că Natalia Mateuț și postul de televziune Kanal D i-au încălcat dreptul la viața privată, anunță Mediafax.



Incidentul a avut loc la începutul lunii septembrie într-un restaurant din Capitală. Natalia Mateuț a surprins-o pe Andreea Marin la masă și a încercat să-I ia un interviu… cu forța.



Chiar dacă Andreea a refuzat săi răspundă la întrebări, tânăra reporteriță a urmărit-o pe Andrea în restaurant. Iar circul a atras ateția tuturor persoanelor aflate în incinta localului.



În urma incidentului, Andreea Marin a depus plângere la CNA susținând că Natalia și postul Kanal D i-au încălcat dreptul la intimitate.



Astăzi, verdictul a fost dat: Andreea Marin ae dreptate, iar postul de televiziune va fi amendat.



 

Related posts

Compozitorul Aurel Manolache a murit în urma unui infarct

admin

Marina Dina s-a expus in lenjerie intima alba, in public

admin

Dana Rogoz, look îmbătrânit în geaca de piele vintage

admin

Leave a Comment