Vedete

Monica Gabor a plecat cu fetița la munte

Monica și-a abandonat pentru câteva săptămâni iubitul chinez pentru a petrece o vacanță cu fiica ei.



După ce s-a bronzat la mare, unde toți fotografii au stat cu ochii pe ea, Monica Gabor a plecat spre munte.



Nu singură, ci împreună cu sora, Ramona, fetiţa, Irina, şi o prietenă, care a venit cu băieţelul ei.



A ajuns ieri după-amiază în staţiunea Predeal, unde s-au cazat cu toţii la un hotel de 3 stele, unde au luat masa pe seară, anunță Libertatea.



Monica şi-ar fi dorit să stea o perioadă cu Irina în SUA, însă Irinel nu a vrut să-i dea paşaportul micuţei.



Motiv pentru care modelul și-a schimbat conplet planul de vacanță și a rămas în România.

Related posts

Andreea Tonciu, crăcănată şi cu chiloţii la vedere în restaurant

admin

Cătălin Crişan vrea un copil cu noua iubită

admin

Daniela Crudu crede că românilor li se „bagă cipuri în cap”

admin

Leave a Comment