Vedete

Scandal în direct! Adrian Bahmuţeanu a vrut să-l bată pe Adrian Pescariu

Din şuetă a ieşit un scandal. Adriana Bahmuţeanu s-a certat cu Adrian Pescariu în direct pentru că acesta i-a jignit invitatele. Adrian Pescariu le-a jignit pe fetele de la Bordo, în timpul unei pauze publicitare a emisiunii “La şuetă cu Bahmu”, de la Kanal D, iar când a revenit în direct, Adriana Bahmuţeanu l-a făcut cu ou şi cu oţet pe make-up artist.







“Dacă mă înfig în ciuful tău e vai de tine! Nu e prima dată când te iei de invitatele mele, când o jigneşti pe Camelia, make-up artistul emisiunii mele. Nu e frumos să vorbeşti aşa!”, i-a spus Adriana lui Pescariu. Apoi a continuat tirada: “Suntem singura emisiune care te găzduieşte aşa câte două ore!”







Enervat de reproşurile Adrianei Bahmuţeanu, gazda emisiunii, Pescariu i-a spus acesteia că “Trebuia să îmi spui asta în pauză, nu acum ca să nu mai pot pleca. Ba uite, că plec, pentru că mă jigneşti”, apoi a părăsit platoul emisiunii, în direct.



 

Related posts

Ups! Monica Tatoiu, în costum de baie pe litoral (foto)

admin

Primele imagini de la botezul fiului lui Cristi Brancu (foto)

admin

Huidu, vinovat ca nu a adaptat viteza la condiţiile de drum

admin

Leave a Comment