Vedetele noastre

Adela Popescu si Marius Kalmar îşi cauta casă (poze)

Indrumati de agentii de vanzare cei doi iubiti au acceptat sa faca turul imobilului ridicat in imediata apropiere a Arcului de Triumf, zabovind minute in sir intr-un apartament de doua camere de aproximativ 60 metri patrati.







Datorita atentiei pe care au acordat-o detaliilor si finisajelor, parea ca este vorba despre achizitionarea primei locuinte comune pentru Adela si iubitul ei. Misterul a fost insa spulberat de Marius Kalmar, cel care ne-a explicat telefonic ca este in cautarea unui case, dar nu pentru el si Adela, ci pentru parintii iubitei sale.







Vedeta de televiziune doreste sa-si convinga parintii, care in prezent locuiesc in Susani, sa o viziteze mai des sau chiar sa se mute in Capitala, mai aproape de ea.







“Discutia este mai veche, dar ieri, la sase luni de cand Adela s-a decis sa cumpere un apartament parintilor ei, cei de la firma ne-au facut o noua oferta si am fost sa vizionam imobilul cu pricina. Insa, nu suntem multumiti de felul in care este impartit si nici de oferta pret/ facilitate”, a mărturisit iubitul vedetei, pentru Cancan



 

Related posts

Adriana Bahmuţeanu atacă: „Mircea Stoian e un bufon nesimţit!” (video)

admin

Sişu: “Pentru mine, puşcăria a fot o modalitate de recreere”

admin

Alessandra Stoicescu îşi dă licenţa în street-dance

admin

Leave a Comment