Vedete

Încă o reprezentație Julio Iglesias

Luna octombrie 2013, la Sala Palatului din Bucuresti, Julio Iglesias vine cu o noua reprezentatie.



Incepand cu orele 19:00, Julio Iglesias ii va incanta pe spectatorii de la Sala Palatului cu un repertoriu variat din care nu vor lipsi celebrele tangou-uri animate de cuplul de dansatori profesionisti dar si cele mai indragite melodii de pe mapamond.



Cele doua concerte de la Bucuresti fac parte din turneul mondial 2013 al artistului, dupa o serie de reprezentatii sustinute in Mexic, urmate pana la sfarsitul lunii decembrie de alte concerte uriase in Hong Kong si Indonesia.



”Sunt multumit de faptul ca am obtinut acordul unui nou concert Julio Iglesias, favorabil numarului foarte mare de spectatori dornici sa asiste la un astfel de eveniment. Am optat pentru Sala Palatului pentru ca tin foarte mult la calitatea sound-ului. De aceasta data va garantez ca va fi deosebit.” – a declarat domnul Pepino Popescu organizatorul concertului.



Biletele pentru concertul Julio Iglesias din 24 octombrie la categoria a IV-a si VIP au fost epuizate, ramanand locuri disponibile pentru categoriile cu preturi intre 250 – 390 Ron.



Pentru cel de-al doilea concert (26 octombrie) biletele au fost puse in vanzare si sunt disponibile la toate categoriile de pret dupa cum urmeaza: VIP-500 Ron, cat. 1- 390 Ron, cat. 2- 290 Ron, cat. 3- 250 Ron si cat. 4 – 200 Ron. Biletele sunt disponibile in reteaua Vreau Bilet.

Related posts

Ilinca Vandici o face proastă pe Bianca Drăgușanu

admin

Oana Zăvoranu a plâns la Acces Direct, din cauza lui Pepe (video)

admin

Brigitte Sfat și Ilie Năstase, intimi într-un pictorial făcut în casă (poze)

admin

Leave a Comment