Vedetele noastre

Simona Gherghe renunţă la Observator

Simona Gherghe nu va mai prezenta Observatorul din cursul săptămânii. Simona va prezenta mâine pentru ultima oară ştirile de la 13:00 şi cele de la 16:00, de pe Antena 1.







După 8 ani, ştirista Antenei 1 Simona Gherghe va prezenta pentru ultima oară Obervatorul de la ora 13:00 şi pe cel de la 16:00, conform propriului blog, scrie Libertatea.







“Le multumesc tututor celor care m-au privit, în toţi aceşti ani. Am mai spus-o si o s-o mai spun, fără oamenii de acasă, care ne aleg pe noi, şi nu pe alţii, n-am fi nimic. Le mulţumesc şi celor care au avut încredere în mine. Colegilor şi şefilor, care, acum, au pregatit altceva pentru mine”, notează Simona.







Începând din week-end, Simona este cea care va prezenta Observatorul de week-end, de la ora 19:00.



 

Related posts

Ramona Gabor va pleca în junglă pentru 3000 de euro!

admin

Bianca Drăguşanu oferă 1.000 de euro recompensă pentru Jolie (video)

admin

Iuliana Marciuc şi Adrian Enache, la un pas de împăcare

admin

Leave a Comment