Vedete

Soţia lui Şerban Huidu e mai grav: are un cheag toracic

Se pare că starea de sănătate a soţiei lui Şerban Huidu nu este tocmai bună. Matei Vintilă, socrul cârcotaşului, este foarte îngrijorat pentru fiica lui.



Medicii i-au descoperit acesteia un cheag toracic, spune bărbatul.



“Nu ştiu foarte multe lucruri. Cristina este însă mai grav, are un cheag toracic, şi-a fisurat tibia şi şi-a fracturat mâna stângă.



Ceea ce ne îngrijorează este acel cheag de sânge însă. Vom şti mai multe după ce vor fi aduşi la spital la Bucureşti”, a explicat acesta.



Cât despre accident, nu ştie prea multe, scrie Adevarul.ro. “Şerban a fost lovit, dar nu este grav, în schimb este distrus de cele întâmplate.



Maşina a derapat şi nu ştie ce s-a întâmplat apoi”, a mai spus Matei Vintilă, vizibil marcat de tragedia prin care trece familia fiicei lui.

Related posts

Legendara MIREILLE MATHIEU vine în România!

admin

Daniela Crudu, vânătă și cu fundul umflat (poze)

admin

Primele poze cu Teo mireasă, in rochie stil anii 20 (foto)

admin

Leave a Comment