Vedetele noastre

Lora de la Wassabi a investit 10.000 de euro intr-un mini-market

Impreuna cu iubitul ei, Lora a inaugurat ieri, in cartierul Rahova din Bucuresti, un magazin alimentar de tip mini-market. Pornita ca o afacere comuna, cei doi au investit peste 10.000 de euro in acest magazin.



“In vremuri de criza magazinele de acest gen nu dau faliment. Suntem increzatori ca afacerea noastra va creste mare. Ieri am stat toata ziua in magazin si am servit cafea gratis clientilor care intrau”, spune Lora.



Artista se va lansa in cariera solo in toamna, imediat dupa ce contractul care o tine inca legata de trupa Wassabi se va sfarsi.



Sursa: www.agentiadepresamondena.ro

 

Related posts

Puya se hârjoneste cu iubita pe litoral în vazul tuturor (poze)

admin

Adrian Minune: „Puşcăria e ideală pentru Nati Meir!”

admin

Modelele lui Cătălin Botezatu se îndoapă cu pizza înainte de prezentare (poze)

admin

Leave a Comment