Vedete

Nico și Vlad Miriță cântă împreună de Sărbători

Nico şi Vlad Miriţă au rămas buni prieteni şi continuă colaborările profesionale.



Marţi seară, cei doi artişti au urcat pe scena Teatrului Naţional şi au interpretat piesa „The Prayer” în cadrul spectacolului „All Stars Christmas”, organizat de Carmen Radoslav.



Cu această ocazie, Nico a adoptat şi un nou stil vestimentar asigurat de creatoarea de modă Adriana Agostini, scrie ”Ring.ro”.



Alături de ei, pe scenă au mai fost prezenţi Oana Sârbu, Ovidiu Lipan Ţăndărică, Smiley, Cristina Rus, Maria Jinga, Dan Puric, Aurelian Temişan şi Elena Gheorghe.



Artiștii au fost acompaniaţi de Orchestra Simfonică Bucureşti, care a fost dirijată de Daniel Jinga.

Related posts

Șerban Ionescu nu mai poate vorbi

admin

Mihaela Rădulescu este ofertata de RealitateaTv

admin

Bianca Drăguşanu a confirmat că este bolnavă

admin

Leave a Comment