Vedete

Ilinca Vandici o desfiinţează pe Monica Columbeanu

Aerul de superioritate şi atitudinea demnă de un star internaţional, pe care le afişează, au început să-i deranjeze pe mai toţi colegii de breaslă ai Monicăi Columbeanu.







După ce, în urmă cu doar câteva săptămâni, Cătălin Botezatu a făcut-o albie de porci, aruncându-i o ploaie de „complimente”, iată că a venit rândul Ilincăi Vandici să o desfiinţeze pe soţia lui Iri.







Blonda este supărată nevoie-mare că Monica i-a promis în zadar, de câteva ori, că va accepta invitaţia la emisiunea ei, „Stele sub lupă” (Antena 2), astfel că a răbufnit în direct, joi seara, la show-ul lui Cristi Brancu.







„A încercat să mă prostească în faţă. Când mă întâlneam cu ea la evenimente îmi spunea ce mult îi place emisiunea mea, când o sunau din redacţie să o invite găsea tot felul de scuze”, a declarat Ilinca, extrem de nervoasă.







Perseverente, fetele din echipa Ilincăi au reînnoit invitaţia de patru ori, însă nu au avut sorţi de reuşită cu doamna Columbeanu, scrie Click!.

Related posts

Daniela Crudu a fost animatoare în club în liceu (poze)

admin

Raluca Lăzăruţ i-a distrus sărbătorile fostului ei iubit

admin

Capatos a și înlocuit-o pe Bianca! Are o nouă asistentă

admin

Leave a Comment