Vedete

Nikita a devenit mamă pentru a doua oară!

Nikita a născut un băiețel în urmă cu două luni. După aproape un an de absență din viața mondenă, tânăra a revenit cu o știre ce ne-a uimit pe toți.



S-a mutat în Spania și a devenit pentru a doua oară mamă. De data aceasta, de băiețel.



Nikita susține că în Spania câștigă 1800 de euro lunar și că o duce foarte bine. Are timp și pentru cei doi copii și pentru noul ei iubit.



Un iubit cu care stă mai mult pentru bani. Nu bănuim noi, ci o spune chiar ea cu dezinvoltură.



„Dani s-a indragostit de mine, nu eu de el. Trebuie sa recunosc ca sunt o femeie pe interes, dar ma bucur ca el castiga destul de bine, ce fac eu este doar asa…”

Related posts

Cătălin Botezatu o jigneşte din nou pe Bianca: „E o femeie de doi lei”

admin

Mirela Stelea – prima colectie de rochii „Cruise” din țară (foto)

admin

Din nou singură! Raluca Lăzăruţ i-a spus adio iubitului spaniol

admin

Leave a Comment