Vedete

Teo Trandafir a rămas aproape cheală

Anul 2011 a fost unul cumplit pentru Teo Trandafir. A stat internată la clinica AKH din Viena aproape trei luni, iar din cauza tratamentelor a rămas aproape cheală.



Din cauza tratamentelor, Teo şi-a pierdut părul şi chiar a purtat o vreme perucă, scrie Click!.ro.



„Mi-a căzut părul după experienţa de la Viena. Nu a fost o tragedie, cine mă iubea, mă iubea şi aşa.



Am început să port perucă. Mă întâlneam cu prietenii şi mi-au zis să o dau jos.



Nu am mai purtat-o o perioadă şi a început să îmi crească părul, dar acum este creţ şi nu se poate îndrepta cu niciun chip”, a povestit Teo la „Ce se întâmplă, doctore?”.

Related posts

Roxana Ionescu stă cu chirie în Buftea, de o lună jumătate

admin

Elena Udrea si-a aratat lenjeria intima la Brasov

admin

Andreea Mantea îşi păcăleşte fanii oferindu-se pe net

admin

Leave a Comment