Vedetele noastre

Cătălin Crişan, fără haine la „Adio, dar te iubesc!”

Cântăreţul revine pe micile ecrane azi la Kanal D! Cîtălin a avut parte de ceva peripeţii până să înceapă filmările la emisiunea „Adio, dar te iubesc”, difuzată de Kanal D de la ora 20.30.







Cătălin Crişan a observat, cu mirare, că nici un costum din vasta sa garderobă nu-i mai venea bine, aşa că s-a chinuit să încheie un contract de colaborare cu o firmă de textile.







„Cu divorţul ăsta am slăbit 14 kg. Înainte aveam 104, acum am 90. Toate hainele îmi erau largi, nu aveam ce să pun pe mine. Am făcut un barter cu magazinul Next, iar acum nu-mi mai bat capul”, a declarat artistul pentru Click!.

Related posts

Inna reprezintă România la MTV Europe Music Awards 2009

admin

Monica Columbeanu, mai provocatoare ca niciodată în FHM (Poze)

admin

Adrian Minune şi Nati Meir cântă împreună pe la nunţi

admin

Leave a Comment