Vedetele noastre

Anna Lesko a primit un inel cu diamant!

Anna Lesko devine femeie de casă! Vedeta pare să fie următoarea vedetă care intră în rândul femeilor măritate.







Anna s-a mutat în casa iubitului său, Codin Maticiuc, şi se pare că nu va mai părăsi locuinţa acestuia, scrie Click!. Tânăra a primit de la Poponeţ un superb inel cu diamant, pe care îl poartă cu mândrie.







Bijuteria a fost comandată la Paris, iar tânărul băiat de bani-gata a scos câteva mii de euro pentru a o mulţumi pe basarabeancă. Apropiaţii acestora susţin că nu e imposibil să auzim de o cununie în secret.

Related posts

Claudia Pavel iubeşte homosexualii

admin

Adriana Bahmuţeanu şi Silviu Prigoană, de mână la ginecolog

admin

Lucian Viziru îşi face cumpărăturipe… pe bicicletă (poze)

admin

Leave a Comment