Vedete

Mihaela Borcea a ajuns pe patul de spital (video)

Momente grele pentru Mihaela Borcea. Femeia a ajuns pe patul de spital, din cauza unor probleme grave de sănătate.



De săptămâni bune, femeia refuză să dea declarații și evită să vorbească despre relația extraconjugală a soțului ei.



Doamna Borcea se află internată într-o clinică din Ucraina! Se pare că încearcă să scape de intoxicația cu mercur care îi pune în pericol viața.



Ea va sta internată până când medicii vor reuși să găsească cauza intoxicației și un tratament eficient.

 

Related posts

Delia Matache era să ia foc în club

admin

Adela Popescu și Dj Project, primul single împreună (audio)

admin

Gina Pistol renunță iar la lenjerie intima (foto)

admin

Leave a Comment