Vedete

Mădălina Manole a ajuns de urgenţă la spital

Mădălina Manode a avut o cădere zilele trecute! Cântăreaţa şi-a anulat lansarea albumului „09 Mădălina Manole”, programat miercuri seara, după ce a acuzat probleme de sănătate.







Din cauza oboselii şi stresului acumulate în ultima perioadă, Mădălina Manole a avut, în cursul zilei de marţi, stări repetate de rău, scrie Click!.







Iniţial, artista a crezut că este vorba de o lipsă de calciu, însă alarmat de situaţia soţiei sale, care s-a agravat, Mircea Petruţ a dus-o miercuri la spital.







Data lansării albumului va fi stabilită zilele următoare. Deocamdată Mădălin Manole se află sub îndrumarea medicilor. 




 

Related posts

Bianca Drăguşanu îl acuză pe Botezatu de infidelitate (video)

admin

Gabriel Fătu a fost prins cu amanta şi părăsit de soţie

admin

Iurie Darie a fost internat de urgenţă la spital

admin

Leave a Comment