Vedete

Daniela Crudu spune că dat șpagă 10.000 de euro ca să nu fie dată afară (vezi sms)

Daniela Crudu riscă să fie dată afară de la Antena1 după ce a declarat că a mituit-o pe producătoarea matinalului ca să nu o dea afară din trust. Potrivit Cancan, totul a început odată cu relația ei cu Leo de la Strehaia.



Bărbatul i-ar fi oferit Danielei Crudu 1.000 de euro pentru o partidă de sex, bani pe care bruneta i-a acceptat. Ulterior, Leo i-a virat Danielei în cont suma de 10.000 de euro pentru achiziționarea unui autoturism.



Toate bune, însă Daniela i-a dat țeapă de 10.000 de euro lui Leo de la Strehaia, întrucât nu și-a cumpărat mașină și nici nu i-a mai înapoiat acstuia banii.



Motivul invocat de ea: a mituit-o pe producătoarea matinalului, da și pe colegul ei, Răzvan Simion, pentru a nu fi concediată din cauza pozelor făcute de paparazzii Cancan în care ea apărea împreună cu Leo.



După o asemenea afirmație, Daniela Crudu ar putea fi pusă pe făraș de șefii de la Antenă.

Related posts

Mircea N Stoian a fost fotografiat gol pușcă pe plajă (poze)

admin

Gina Pistol împarte stimulente sexuale bărbaților

admin

Gina Pistol pregătește o nouă emisiune tv

admin

Leave a Comment