Vedetele noastre

Andreea Bălan a primit cadou un ceas de 200 de milioane

Keo o răsfaţă pe iubita lui cu cadouri scumpe. Andreea Bălan a avut parte zilele trecute de o surpriză de proporţii. Andreea Bălan a primit de la iubitul său un ceas D&G din platină cu pietre semipreţioase.



Bijuteria exclusivistă a costat aproape 200 de milioane, însă nimic nu pare să fie prea scump pentru artist. Keo a răsfăţat-o pe Andreea toată vara, oferindu-i câteva vacanţe de vis.



Mai mult decât atât, Andreea s-a mutat la iubitul său, scrie Click!.  Mai nou, Andreea a devenit sursa de inspiraţie a cântăreţului.

 

Related posts

Alexandra Enachescu si Ioana Nut, topless pe litoral

admin

Primar expemplar! Radu Mazăre a parcat pe trecerea de pietoni

admin

Brianna Caradja: „Irinel îmi făcea mereu surprize”

admin

Leave a Comment