Vedete

Ilie Năstase nu i-a luat nici un cadou Amaliei de 8 martie

Fostul tenismen a declarat pentru Libertatea că nu i-a făcut Amaliei nici un cadou de Ziua Femeii. La 12 februarie 2010, Ilie şi Amalia Năstase anunţau oficial că se află în divorţ.







De la comunicatul celor doi, presa a investigat cazul, din dorinţa de a afla care este motivul. Concluzia a fost că soţii Năstase “s-au bătut” în amanţi şi amante, dar nu s-a stabilit exact cine a înşelat mai mult.







Oricare ar fi cauzele, se pare că Nasty nu uită şi nu iartă. Ilie a declarat ieri, pentru Libertatea, că nu i-a dăruit nimic Amaliei de Ziua Femeii: “Am luat mai multe cadouri, pentru fetiţele mele de acasă (n.r. – Alessia, 6 ani şi Emma, 3 ani). Amaliei nu i-am luat nimic de 8 martie!”



 

Related posts

Radu Vâlcan şi Mădălina Drăghici, filmaţi aproape goi în Turcia (poze)

admin

Ultimele imagini cu Iurie Darie in viata (foto)

admin

Iată presupusa scrisoare de adio a Mădălinei Manole (video)

admin

Leave a Comment