Vedete

Iulia Albu o atacă din nou pe Monica: „Îi trimit o invitaţie după botez!”

Nici de Paşti cele două nu au îngropat securea războiului! Iulia şi Mihai Albu se pregătesc intens de botezul fiicei lor. Iulia a fost invitată în studiourile Antenei 1 pentru a vorbi despre petrecerea de botez dar şi despre conflictul cu Monica Columbeanu!







Întrebată dacă o va invita pe Monica la botez, Iulia a spus că a trimis deja invitaţiile “Ahhh! Am uitat fir-ar să fie! O să le trimit o invitaţie după botez!” 







Iulia a declarat că nu simte nevoia să facă nici un efort pentru a relua prietenia cu Monica, scrie Cancan. “Din punctul de vedere al Monicăi Columbeanu, prietenia noastră nu ar fi existat aşa că nu văd ce aş putea face să readuc la viaţă ceva ce nu a existat, nu?”







Până la momentul împăcării dintre cele două, Iulia este prinsă cu petrecerea de botez la care vor avea peste 100 de invitaţi. 

 

Related posts

Ramona Gabor a ajuns anorexică (foto)

admin

Mihaela Borcea a ramas fara permis de conducere

admin

Primele imagini intime cu Roxana Ionescu (poze)

admin

Leave a Comment